Рисунки на ногтях

Загальна інформація Методичний центр РБК


      Методична служба Радивилівського районного будинку культури створена у 1976 році. Очолює організаційно – методичний центр Мирончук Галина Григорівна.
      Пріоритетними напрямками роботи організаційно – методичного центру є організація культурно-просвітницької діяльності установ культури у сфері духовного, естетичного, патріотичного виховання, збереження і розвиток народної творчості, аматорського мистецтва, впровадження в практику закладів культури клубного типу нових найбільш дійових форм і методів роботи, розширення сфери платної діяльності, формування позитивного іміджу закладів культури клубного типу на основі запроваджених форм і методів культосвітньої роботи.
      З метою перевірки, надання методичної допомоги та вивчення громадської думки відносно культурного обслуговування населення здійснюються виїзди методистів і творчих працівників РБК в клубні установи.

Головними функціональними завданнями центру є:
      - методична і практична робота по розвитку самодіяльної художньої творчості;
      - всебічне сприяння розвитку аматорської творчості;
      - пошуково-дослідницька робота у сфері нематеріальної культурної спадщини;
      - організація свят та різнопланових культурно-мистецьких заходів;
      - проведення соціологічних досліджень в культурно - дозвіллєвих комплексах району
      - вивчення, узагальнення та впровадження кращого досвіду роботи клубних закладів та аматорських колективів;
      - інформаційно-довідкова, видавнича, та консультативна діяльність.

      Забезпечують виконання цих завдань методичні та творчі працівники районного будинку культури.
      У методичному центрі створено постійно діючий консультаційний пункт з питань охорони та збереження нематеріальної та культурної спадщини для керівників фольклорних колективів, який очолює Любов Сільвестрівна Федорчук. Проводяться консультації з клубними працівниками по збору фольклорних матеріалів з родинно-побутової та календарної обрядовості. Створено картотеку носіїв фольклору Радивилівщини, сценарний фонд обрядів, які побутують в районі, здійснено відеозаписи родинних і побутових обрядів. Систематизовано облік майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, самодіяльних художників.
      Кощук Олена Володимирівна працює з вокально-хоровими колективами, що діють в районі. Для цього нею напрацьовані розробки для керівників колективів, створена фонотека на електронних носіях українських народних, авторських пісень, колядок та щедрівок.
      Методист по хореографічному жанру Дмитрук Людмила Петрівна тісно співпрацює з керівниками танцювальних колективів.
      Роботу клубних формувань по драматичному жанру очолює методист Лемещук Юлія Миколаївна. Вона координує діяльність аматорських колективів. Проводяться семінари-практикуми з керівниками, підбирається репертуар, постійно організовуються районні огляди: драматичних колективів та читців-декламаторів. Створено базу даних матеріалів по роботі з драматичними колективами. Накопичено різноманітний репертуар: п'єс, інсценізацій, казок для дитячих і дорослих колективів, віршів і композицій для читців-декламаторів.
      З метою підвищення професійного рівня клубних працівників, керівників клубних формувань протягом року організаційно-методичним центром проводяться виїздні семінари, семінари – практикуми, індивідуальні консультації, фахові навчання та майстер – класи:
      - по хореографії;
      - по драматичному жанру;
      - по фольклору;
      - по технології розпису писанок.
      На майстер-класах культпрацівники удосконалюють свої організаторські здібності у проведенні ігрових розважальних програм з аудиторією.
      Для новопризначених працівників клубних закладів району проводяться навчальні заходи, завдяки яким вони підвищують свій професійний рівень.
      Методистами центру надаються консультації культпрацівникам району з питань клубної роботи. Здійснюються виїзди в клубні заклади, відповідно до затвердженого графіку, для надання методичної та практичної допомоги клубним працівникам району, керівникам художньої самодіяльності. В кабінеті оформлена виставка “Пропонуємо цікавий захід”, де розміщені сценарії нових заходів. Заведено зошит “Запитів і пропозицій”, де культпрацівники записують свої пропозиції, за якими складається і тиражується методичний матеріал. Виготовлені стенди інформують про культурне життя району і міста.
      
Опитування:
Як часто Ви відвідуєте РБК?
Взагалі не відвідую
Дуже рідко
Відвідую
А що це таке РБК :)
Завжди там!

Контакти: тел.: 8 (03633) 4–38–12
факс: 8 (03633) 4–27-38
E-mail: cultura_2007.3@mail.ru
Адреса: Рівненська обл.
м. Радивилів
вул. Кременецька 1
Календар
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31