Рисунки на ногтях

Аматорські колективи Радивилівського району


Народний аматорський хор.      Народний аматорський хор районного будинку культури створено у 1978 році (керівник Л.В. Лісковий). На даний час керівником хору є Я.Є. Жолнович.
      Основу колективу складають працівники культури, освіти, медицини. У 1984 році колективу присвоєно звання «народний аматорський». Народний хор - лауреат І Всеукраїнського огляду конкурсу народної творчості, а також учасник творчого звіту Рівненщини в м. Києві в рамках ІІ Всеукраїнського огляду народної творчості. Двічі поспіль колектив був лауреатом обласного конкурсу хорових колективів «Пісня - доле моя» імені Є. Кухарця (ІІ місце, 2003р., І місце, 2006р.)
      Народний аматорський хор РБК постійно бере участь у вшануванні пам'яті козаків на «Полі Берестецької битви» На сьогодні це стабільний творчий колектив, в репертуарі якого народні пісні, твори українських композиторів, вокально-хореографічні композиції.

Народний аматорський академічний хор      Народний аматорський академічний хор районного будинку культури, (керівник Ірина Тайструк) свою творчу діяльність розпочав у 1978р. У 2000 р. присвоєно звання «народний».
      Учасники хору - викладачі та працівники Радивилівської школи мистецтв, районного Будинку культури, випускники школи мистецтв, а також жителі міста – любителі хорового співу. Колектив зробив значний внесок у розвиток художньої самодіяльності, вдосконалення народної та пісенно – хорової творчості. Академічний хор постійний учасник усіх мистецьких заходів району: до Дня народження Т.Г.Шевченка, Дня Незалежності України, ліквідаторам аварії Чорнобильської АЕС, вітального концерту учасникам фестивалю «Встань козацька славо, засвіти знамена!», тощо. В репертуарі хору народні пісні, твори українських та зарубіжних композиторів, духовні твори.
      З приходом нового керівника, колектив шукає своє творче обличчя, розвивається і має великі плани на майбутнє. Характерним для учасників хору та його керівника є наполегливість, постійний пошук нових ідей, відданість хоровому мистецтву.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю „Нюанс”      Народний аматорський ансамбль сучасного танцю „Нюанс” ( керівник Наталія Бортник) створений у 1998 році. У 2000 році, за високий художній рівень та виконавську майстерність, було присвоєно почесне звання «народний аматорський».
      Колектив нараховує у своєму складі 20 чоловік віком від 17 до 40 років (вчителі, медики, банківські працівники, підприємці, студенти). Колектив пропагує хореографічне мистецтво, бере участь в усіх заходах РБК , організовує самостійні виступи: творчі звіти, концерти до дня Матері та дня Жінки, свято Миколая. НА ансамбль сучасного танцю „Нюанс” був запрошений на святкування днів міст : Броди , Млинів, Кременець.
      Колектив постійний учасник обласного фестивалю народного мистецтва «Пісні над Іквою» в м. Млинові.

Дитячий зразковий ансамбль сучасного танцю „Калейдоскоп”      Дитячий зразковий ансамбль сучасного танцю „Калейдоскоп” створений у 1996 році, як дитяча студія сучасного танцю РБК. У 1997 році колективу присвоєне почесне звання „зразковий”.
      В „Калейдоскопі” займається 42 учасники , діти різного шкільного віку, з них 20 дітей основного складу. ДЗА „ Калейдоскоп” веде активну концертну діяльність , як у районі так і за його межами. Колектив долучається до акцій милосердя, зібрані від концертів гроші ідуть на лікування хворих дітей. Власними зусиллями та з ініціативи керівника колектив щорічно оздоровлюється на березі Чорного моря.
      Ансамбль сучасного танцю створив цілу систему сценічних засобів і прийомів, свою художньо виразну мову, за допомогою чого сформувався їх хореографічний образ, творче обличчя. І у цьому велика заслуга керівника Н.Бортник.

Народний аматорський ансамбдь танцю „Закаблуки"      Народний аматорський ансамбль танцю „Закаблуки" (керівник Василь Кощук) створений в 1977 році. В 1994 році, за вагомий внесок у справу розвитку, збереження і популяризацію кращих традицій і зразків хореографічного мистецтва, колективу присвоєно почесне звання «народний».
      Ансамбль учасник І та ІІ Всеукраїнського огляду-конкурсу імені Павла Вірського, дипломант обласного огляду-конкурсу танцювальних колективів «ТАНЦЮЄ ВОЛИНСЬКЕ ПОЛІССЯ», дипломант обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «СТЕЖКАМИ МАВКИ».

HAA пісні «Забава»      HAA пісні «Забава», керівник Марія Петровська, працює з 1991 року. Колектив є ровесником Незалежності України, тож і ставить собі за мету популяризацію української пісні.
      Ансамбль взяв участь в обласному фестивалі «Троїцькі дзвони», регіональному фестивалі козацької пісні «Встань, козацька славо, засвіти знамена!», у районному фестивалі народного мистецтва «Надстирянська весна».
      У 2009 р. колектив взяв участь в творчому звіті аматорських колективів та майстрів мистецтв Рівненщини в рамках фестивалю мистецтв України в м. Києві.
      Колектив користується великим успіхом серед глядачів, збирає велику аудиторію любителів української пісні , адже жоден мистецький захід не проходить без його участі.

Дитячий зразковий вокальний ансамбль «Барвінок»      Дитячий зразковий вокальний ансамбль «Барвінок», керівник Марія Петровська, працює з вересня 1998 року . Мета створення – виховання у дітей патріотизму, любов до української культури, через українську пісню.
      У 2007 році колективу присвоєно звання «дитячий зразковий». Ансамбль є постійним учасником фестивалю народної дитячої творчості «Веселковий дивограй», а також концертів та свят, що проходять в місті та районі. Колектив брав участь в дитячому фестивалі патріотичної пісні «Наша слава козацька, не вмре, не загине», в обласному фестивалі «Троїцькі дзвони» (Демидівський р-н), у святковому концерті присвяченому 70 – річчю створення Рівненської області, у вшануванні пам'яті козаків на «Полі Берестецької битви». В репертуарі ансамблю українські народні, козацькі пісні та твори сучасних авторів.

Народний аматорський театр мініатюр «Веселі куми»      Народний аматорський театр мініатюр «Веселі куми» (керівник Василь Гладиш) створений у 1996 році. У 2003 році присвоєно звання «народний».
      З метою підтримки малих форм жанру, виявлення кращих зразків сучасних сатиричних творів та пошуку талановитих виконавців, колективом було започатковано районне свято гумору «Радивилів сміється».
      Театр мініатюр - дипломант Всеукраїнського фестивалю сатири і гумору «Вишневі усмішки», обласного свята естрадного мистецтва «Пісні над Іквою». Постійний учасник культурно-масових заходів району.
      В репертуарі колективу мініатюри: „Сурдопереклад”, „Гикало”, „Лівосторонній пасажир”, „Юні піонери”, „Куми в лікарні”, „Кумасі”, „У пологовому будинку”, „Куми на Канарах”, „Куми в аеропорту”, „На футболі”, "Кумедіана”, „Куми в Нью-Йорку”.

Народний аматорський театр      Народний аматорський театр (режисер Степан Пізюр) функціонує в РБК з 1972 року. З 1975 року носить почесне звання ”народний аматорський”. Основу колективу складають працівники культури, освіти, жителі міста. У 2010 році театр відсвяткував 35-річний ювілей.
      За роки діяльності колектив театру неодноразово виборював звання лауреатів і дипломантів обласних оглядів-конкурсів . Свою майстерність актори-аматори демонстрували перед жителями міст Рівне,Дубно, Остріг, Березно, Млинів, Броди, жителями сіл району. З виставою „Ніч на полонині” за п”єсою О.Олеся колектив театру взяв участь в обласному турі І Всеукраїнського огляду народної творчості і виборов І місце (1999 р.). З театралізованою композицією „Я прийшов до тебе, Берестечко”, театр був учасником творчого звіту майстрів та художніх колективів Рівненщини в м. Києві, в рамках ІІ Всеукраїнського огляду народної творчості.
      У 2009 році народним аматорським театром, режисер Степан Пізюр, здійснена постановка вистави за п'єсою Михайла Старицького «Різдвяна ніч». НА театр розпочинає свою нову віху в творчому житті , поповнюється молодими акторами, новим репертуаром.

Народний аматорський ансамбль сучасної пісні „7 х 5"      Народний аматорський ансамбль сучасної пісні „7 х 5" (керівник Алла Надикто) розпочав свою творчу біографію у серпні 1998 року.
      Основу колективу складають працівники культури та освіти, усіх цих людей об"єднала любов до сучасної української пісні. Учасники колективу маючи вокальні, хореографічні, музичні та артистичні дані вміють передати її характер і зміст.
      Високою оцінкою наполегливої праці ансамблю „7 х 5" стало присвоєння колективу у 2002 році почесного звання „народний аматорський". Колектив неодноразово приймав участь в обласних фестивалях народної творчості, які проходили в містах Дубровиця, Демидівка, Гоща, Млинів. В репертуарі колективу народні пісні, пісні сучасних українських композиторів. Їхні виступи поєднані з хореографічними композиціями.

Народний аматорський фольклорний ансамбль „Джерело”      Народний аматорський фольклорний ансамбль „Джерело” ( керівник Лариса Глущук) створений у 1989 році при БК с. Пустоіваннє. У 1994 році колективу присвоєно почесне звання „Народний аматорський”.
      Фольклорний ансамбль - це те справжнє цілюще джерело, яке своїми піснями зціляє людські душі, наповнює їхні серця любов’ю та добром, бо співають у ньому справжні ентузіасти, любителі української пісні. При колективі діє підготовча група „Джерельце”, яка була учасником ІХ Словянського фестивалю «Коляда», м. Рівне. «Джерело» у 2009 році великим святом «Фольклорне жниво» відсвяткувало свій 20 – літній ювілей.
      В репертуарі ансамблю народні пісні: обжинкові, петрівчані, веснянки, колядки, щедрівки, та обряди, які побутують в даному селі: « Вирядини молодої на село», « Обжинки», «Весілля».

Народний аматорський ансамбль української пісні      Народний аматорський ансамбль української пісні (керівник Марія Панасюк), клубу с. Іващуки заснований у 1982 році.
      В колективі беруть участь люди різних професій, яких об'єднує любов до народного мистецтва, української пісні. В репертуарі ансамблю, народні пісні, українських композиторів, колядки, щедрівки, гаївки, пісні місцевого регіону.
      В 1995 році колективу присвоєно звання «народний аматорський». Колектив бере участь у всіх заходах, які проходять в селі, в районі, організовує власні виступи, творчі звіти.
      За збереження національних традицій популяризацію української пісні, виховання духовності і патріотизму у підростаючого покоління колектив був неодноразово нагороджений грамотами районного відділу культури і туризму та дипломами за участь у фестивалях народного мистецтва.

Фольклорний ансамбль „Вишиванка”      Фольклорний ансамбль „Вишиванка” створений в жовтні 2003 року на базі клубу с. Гаї-Ситенські. Згуртувала любителів народної пісні в цей самобутній колектив, пенсіонерка Леокадія Михайлівна Загальська, відома на Рівненщині майстриня художньої вишивки. Вона багато працює над збиранням місцевого самобутнього фольклору, записує забуті обряди, звичаї, пісні, сама пише вірші і музику до них. За високу майстерність та популяризацію народної пісні у 2006 році колективу було присвоєно почесне звання „народний аматорський”.
      В їхньому репертуарі понад 100 українських народних пісень, відтворено багато обрядових дійств. За період діяльності фольклорний ансамбль „Вишиванка” здобув визнання шанувальників не лише в районі, де є активним учасником концертних програм та фестивалів, але й за його межами.
      Колектив був учасником міжобласного мистецько-краєзнавчого фестивалю «Братина» с.Стіжок Шумського району Тернопільської області, фестивалю «З народної криниці» м. Дубно, виступали у «Музеї краєзнавства» м. Костопіль, постійний учасник районного етнографічного свята «Музейне подвір'я запрошує».
      Обласним центром народної творчості у 2009 році здійснено запис диску пісень у виконанні народного аматорського фольклорного ансамблю «Вишиванка».
Опитування:
Як часто Ви відвідуєте РБК?
Взагалі не відвідую
Дуже рідко
Відвідую
А що це таке РБК :)
Завжди там!

Контакти: тел.: 8 (03633) 4–38–12
факс: 8 (03633) 4–27-38
E-mail: cultura_2007.3@mail.ru
Адреса: Рівненська обл.
м. Радивилів
вул. Кременецька 1
Календар
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31